Farmatseutilise süstla geeliga täitmise korgi sulgemismasin
  • Süstla maht (ml): 0,5-50
  • Täitemaht (ml): 0-50
  • Täitmise täpsus: ≤±0,3%
  • Kiirus (tk/minutis): 15-20
  • Kiirus (tk/tund): 900-1200
  • Koguvõimsus (Kw): 2,5
  • Suruõhk: 0,55-0,75 Mpa 20L/S
  • Üldmõõt (mm) (P*L*K): 1450*800*1800
  • Põhimasina kaal (kg): 650

Seoses täitmise ja korgiga sulgemismasinaga koosneb sekundaarne pakkimisliin integreeritud masinast, mis sobib kolvivarda sisestamiseks süstla silindrisse ja süstla märgistamiseks.

Eeltäidetud süstlad laaditakse lahtiselt vibreerivasse kaussi ja seejärel suunatakse keskmisesse masinakarusselli lineaarsesse söötmisrenni.

Soovi korral saab masina varustada automaatse süsteemiga süstla silindrite pesast eemaldamiseks ja nende söötmiseks lineaarsesse etteandekanalisse, et suunata need edasi kesksele transporditähtrattale.

Kolvivarda sisestamine, nagu ka süstalde tõstmine ja liigutamine, on täpne ja ohutu, et vältida süstalde võimalikku kahjustamist.

Kolvivarda toidab ka vibrokauss ja see indekseeritakse ühte ritta, et viia see kesksele tähtrattale, mis tagab kolvivarda kruvimise.

Masinat saab paigaldada ka täiendava jaama hilisemaks kinnitamiseks tagumise tõkke turvasisestamiseks.

sulge pildid täitekorki masinast.jpg

Süstla täitmise sulgemismasina parameeter

RakendusEeltäidetavate süstalde täitmiseks veebaasil puljongil / puljongil / viskoossel / vedelikul / geelil ja sulgege need.
Süstla maht (ml)0.5-50
Täitemaht (ml)0-50
Täitmise täpsus≤±0,3%
Kiirus (tk/min)15-50
Kiirus (tk/tund)900-3000
Koguvõimsus (Kw)2.5
Suruõhk0,55-0,75 MPa 20L/S
Üldmõõt (mm)
(P*L*K)
1450*800*1800
Põhimasina kaal (kg)650
PakkimineVineerist korpus

täitmise sulgemismasina paigutus.jpg

süstla täitmine lähemale.jpg

Toimivusomadused:

1. Inimese ja masina liidese toimimine, PLC juhtimissüsteem, toru pole, täitmine / korgita.

2. Inimese-masina liidesel saab seadistada servosüsteemi täitmist, täitmismahtu ja kiirust.

3. Spetsiaalselt selliste materjalide jaoks nagu geelid mõeldud pumba korpus on valmistatud imporditud keraamilisest materjalist, millel on kõrge täitmise täpsus ja pikk kasutusiga.

4. Tootmisliini saab varustada täisautomaatsete montaažiseadmetega, näiteks 3- ja 4-osaliste geelitorude komplektidega. Tootmisliin võtab kasutusele modulaarse disaini ja üksikuid masinaid saab automaatselt toota.

5. Selle masina peamised elektrilised komponendid on kõik tuntud välismaised kaubamärgid.

6. Kogu masina kest on valmistatud 304 roostevabast terasest, mida on lihtne puhastada ja mis vastab GMP nõuetele.

Mis on täitmiseks ja sulgemiseks mõeldud süstlad?

Süstal on lihtne edasi-tagasi liikuv pump, mis koosneb kolvist (kuigi tänapäevaste süstalde puhul on see tegelikult kolb), mis sobib tihedalt silindrilise toruga, mida nimetatakse silindriks. Kolbi saab lineaarselt tõmmata ja lükata mööda toru sisemust, võimaldades süstal vedeliku või gaasi sissevõtmiseks ja väljutamiseks toru eesmise (avatud) otsas oleva väljalaskeava kaudu. Süstla avatud ots võib olla varustatud hüpodermilise nõela, otsiku või toruga, mis suunab voolu silindrisse ja sealt välja. Kliinilises meditsiinis kasutatakse süstlaid sageli süstide manustamiseks, intravenoosse ravi infundeerimiseks vereringesse, selliste ühendite nagu liim või määrdeaine pealekandmiseks ja vedelike tõmbamiseks/mõõtmiseks.

Eeltäidetud süstlad on kasutusel olnud aastakümneid, kuid viimastel aastatel on need muutunud meditsiinitöötajate jaoks üha atraktiivsemaks valikuks, kuna neid on lihtne kasutada ja need aitavad kõrvaldada doseerimisvigu (võrreldes traditsiooniliste viaalidega).

Süstlate ja nõelte turu sektorite hulka kuuluvad ühekordsed ja ohutussüstlad, süstepliiatsid, nõelata injektorid, insuliinipumbad ja spetsiaalsed nõelad. Hüpodermilisi süstlaid kasutatakse koos hüpodermiliste nõeltega vedeliku või gaaside süstimiseks kehakudedesse või kehast eemaldamiseks. Õhu süstimine veresoonde on ohtlik, kuna see võib põhjustada õhuemboolia; emboolia vältimine süstlast õhu eemaldamise teel on üks põhjusi, miks enne vereringesse süstimist hoitakse hüpodermilist süstalt ülespoole, koputatakse ja väljutatakse väike kogus vedelikku.

Süstla silinder on valmistatud plastikust või klaasist, sellel on tavaliselt gradueeritud märgid, mis näitavad süstlas oleva vedeliku mahtu, ja see on peaaegu alati läbipaistev. Klaassüstlaid võib steriliseerida autoklaavis. Plastikust süstlaid saab valmistada kahe- või kolmeosalise konstruktsioonina. Kolmeosaline süstal sisaldab plastikkolvi/kolvi kummist otsaga, et luua tihend kolvi ja silindri vahel, kusjuures kaheosaline süstal on valmistatud, et luua täiuslik sobivus plastikkolvi ja silindri vahel, et luua tihend. ilma et oleks vaja eraldi sünteetilisest kummist kolvi. Kaheosalisi süstlaid on Euroopa riikides traditsiooniliselt kasutatud selleks, et vältida lisamaterjalide, näiteks kolmeosaliste kolbide määrimiseks vajaliku silikoonõli sisseviimist. Enamik tänapäevaseid meditsiinilisi süstlaid on plastikust, kuna need on piisavalt odavad, et neid pärast ühekordset kasutamist ära visata, vähendades seeläbi koguste arvu vähenemist. vere kaudu levivate haiguste leviku oht. Nõelte ja süstalde korduvkasutamine on põhjustanud haiguste, eriti HIV ja hepatiidi levikut intravenoossete uimastitarbijate seas. Süstlaid taaskasutavad sageli ka diabeetikud, kuna igapäevase insuliinisüstiga võivad need läbida mitu korda päevas, mis muutub paljude jaoks taskukohasuse probleemiks. Kuigi süstalt ja nõela kasutab ainult üks inimene, on see tava siiski ebaturvaline, kuna see võib viia nahalt vereringesse baktereid ja põhjustada tõsiseid ja mõnikord surmavaid infektsioone. Meditsiiniasutustes vähendavad ühekordselt kasutatavad nõelad ja süstlad tõhusalt ristsaastumise oht.

Mõnikord kasutatakse meditsiinilisi süstlaid ilma nõelata vedelate ravimite suukaudseks manustamiseks väikelastele või loomadele või piima andmiseks väikestele noorloomadele, kuna annust saab täpselt mõõta ja ravimit on lihtsam katsealuse meelitamise asemel katsealuse suhu pritsida. mõõtelusikast juua.